Havalı Yağ Pompaları

Tükettiğiniz madeni yağ transferi başlı başına bir önem oluşturmaktadır. Zira yağ transferinde çevreyi kirletme, maliyeti olumsuz etkileme, zaman kaybı, eksik ve yanlış yağlama, iş güvenliği riski gibi önemli işletme problemleri yaşayabilirsiniz. İşte tam bu noktada ileri teknoloji ürünleri Pressol Yağ Transfer Pompaları en büyük yardımcınız olacaktır.
Pressol havalı yağ transfer pompaları doğal ve sentetik yağlar, hidrolik yağları, otomatik şanzıman yağları, dişli yağı, antifriz, cam suyu veya hidrolik yağı transferi içindir.
Hızlı, güvenli, temiz bir yağ ve sıvı transferi sağlarlar.

Pressol havalı varil yağ pompaları pistonlu motor ile tasarlanmış transfer pompaları basitlik ve güvenilirlik için üretilmiştir. Yağ pompaları, tanklarda veya varillerdeki yağı pratik ve ziyan etmeden transfer için düşük maliyetlerle mükemmel bir ekipmandır.
Pressol yağ pompalarını rakiplerinden ayıran en belirgin özellikler; dakikada 20 lt’ den 60 lt ‘ye kadar yüksek verim, özel alüminyum gövde ve 18/10 crNi millerle pnömatik motorda sıfır paslanma, güçlü hava pistonları, susturucu desteği ile sessiz çalışma, uzun ömürlülüktür.
Variller, tanklar, depolar, IBC tanklar üzerinde istediğiniz boyutta kullanılabilme performansı ile size ambalaj değişikliklerinde ek maliyet oluşturmaz. Yüksek vakum gücüyle 140 numara yağlara kadar kolay transfer imkanı sağlar.
Pressol havalı pompalar max. 5 mt derinlikteki sıvıları güçlü pnömatik gövdeleri ile kendinden emiş yaparak dilediğiniz noktaya transfer ederler.
Pnömatik ekipmanlada en büyük problem kompresörden gelen havada biriken suyun korezyona yatkın materyaller üzerinde oluşturduğu pas ve kireçlenmedir. İşte tam da bu noktada Pressol havalı pompaların farkı ortaya çıkıyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş miller, hostaform derlinden üretilmiş hava takımları ve yüksek kaliteli kauçuk ve PU pistonlar, keçeler ile paslanma sorunu yaşamıyorsunuz.
Pressol havalı yağ pompaları kolay ve pratik bir şekilde montaj edilebilir. Sıvılar, yağ pompasının altından vakumlanarak ana gövde yan tarafından transfer edilirler. Pompanız yükte olup karşı dirence maruz kaldığında otomatik olarak çalışmayı durdurur. Karşı direnç kaldırıldığında tekrar devreye girerek çalışmaya başlar.
Pressol havalı varil yağ pompaları 1:1, 3:1, 5:1 sıkıştırma oranları ile farklı seçenekler sunmaktadır.
Yağ pompası fiyatları ve teknik özellikleri için teknik satış ekibimizden destek alabilirsiniz.

Pressol Pneumatic Pump 5 1-DW ( 19385 )

Pressol Havalı Varil Tipi Yağ Transfer Pompası 1:1

Antifreeze,Wind Screen Water Pump(19135 843)

Antifriz ve Cam Suyu Pompası 1:1 60 lt/dk

Pressol Pneumatic Pump Oil and Waste Oil 1 1 (19185)

Pressol Duvar Tipi Havalı Atık Yağ Transfer Pompası 1:1

Pressol Pneumatic Pump 5 1-DW ( 19385 )

Pressol Havalı Varilden Yağ Basma ve Transfer Pompası 3:1

Pressol Oil supply system-stationary

Pressol Duvar Tipi Havalı Yağlama Seti 5:1

Pressol Pneumatic Pump 5 1-DW ( 19385 )

Pressol Havalı Varilden Yağ Basma ve Transfer Pompası 5:1

Pressol Duvar Tipi Havalı Yağ Pompası 5:1

Odaksan Garantisiyle Dayanıklı ve Kaliteli Ürünler İçin